top of page

Toobeeco 

kadry i place obsluga zus.jpg

Kadry i Płace - Obsługa przez biuro rachunkowe

Kadry i płace to złożona dziedzina obejmująca znajomość i zrozumienie systemu prawno-podatkowego, działalności rachunkowo-księgowej oraz przepisów wynikających z Kodeksu pracy. Termin kadry i płace odnosi się do całokształtu działań dotyczących rozliczania osób zatrudnionych w danej firmie. Zatrudnienie pracowników wiąże się z szeregiem obowiązków. Są to obowiązki względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i urzędu skarbowego. 

 

Obsługa kadr i płac może być realizowana wewnętrzne, przez oddelegowanego w tym celu pracownika firmy lub zostać powierzona jednostce zewnętrznej. Najczęściej kwestie kadrowo-płacowe pozostają w gestii biur rachunkowych, które dzięki odpowiednim kwalifikacjom są w stanie zapewnić rzetelną obsługę powyższych kwestii. 

 

Kadry i płace wiążą się z szeregiem obowiązków i koniecznością dotrzymywania terminów, dlatego warto w tym zakresie nawiązać współpracę z doświadczonym biurem rachunkowym pracującym w oparciu o sprawdzone procedury i schematy działania.

Obsługa ZUS, Kadry i Płace: Czy Outsourcing się Opłaca?

Opłacalność outsourcingu na poziomie obsługi kard i płac wynika przede wszystkim ze złożoności omawianych procesów, a co za tym idzie z ich czasochłonności. Dodatkową zaletą skorzystania z pomocy wyspecjalizowanego biura zewnętrznego jest wysoki poziom bezpieczeństwa i obiektywizmu, w szczególności w przypadkach, w których dochodzi do zwolnienia pracownika. 

 

Obsługa ZUS i Pozostałe Usługi
Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców Biuro Toobeeco świadczy szeroki  wachlarz usług związanych z bieżącą obsługą spraw kadrowo-płacowych. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • zatrudnianie pracowników – umowy, świadectwa pracy,

  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie z ubezpieczeń – obsługa ZUS, 

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej,

  • obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,

  • sporządzanie i przesyłanie miesięcznych raportów z tytułu podatków i ZUS.

Obsługa ZUS w dobie ciągłych zmian obowiązujących regulacji to duże wyzwanie. Radzimy sobie z nim dzięki opracowanym strategiom, które pozwalają nam na szybką adaptację do zmian i terminową obsługę wszystkich procesów.

Wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty oraz rekomendacje zadowolonych Klientów. Kadry i płace obsługujemy na potrzeby małych, średnich i dużych firm niezależnie od profilu prowadzonej działalności. Dbamy o terminową realizację wszelkich zobowiązań oraz staranne prowadzenie dokumentacji pracowniczej. 

Kadry i Płace: Warszawa, Marki, Kobyłka, Zielonka i okolica

Siedzibą Biura Toobeeco są podwarszawskie Marki. Usługi związane z obsługą kadr i płac kierujemy do firmy lokalnych, jak również przedsiębiorców z okolicy. Z sukcesami obsługujemy lokalizacje takie, jak Marki, Kobyłka, Zielonka, a nawet Warszawa. Zapewniamy obsługę stacjonarną i zdalną. W obu przypadkach zapewniamy dostęp do kompleksowej oferty usługowej, która obejmuje kadry i płace oraz wszelkie działania, jakie niesie za sobą obsługa ZUS w firmie. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszym Biurem zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością dopowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w określeniu optymalnego zakresu obsługi przedsiębiorstwa. 

Add your own content here. Click to edit.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.
 

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po uprzedniej konsultacji telefonicznej lub mailowej.

bottom of page