top of page

Toobeeco 

wirtualne biuro.jpg

Wirtualne Biuro

Usługa wirtualnego biura daje możliwość uzyskania adresu firmy oraz korzystania z szeregu usług dodatkowych, które ułatwiają zarządzanie organizacją. To także duża oszczędność, jaka wynika z możliwości rezygnacji z wynajmu fizycznego biura i ponoszenia opłat z tym związanych. 

 

Usługi wirtualnego biura charakteryzują się dużym zróżnicowaniem. Podczas gdy pewne firmy oferują szerszy zakres usług, inne ograniczają się wyłącznie do udostępnienia adresu i przekazywania napływającej korespondencji. Warto o tym pamiętać decydując się na wynajem wirtualnego biura i dokładnie zweryfikować zakres świadczonych usług. Ważnym jest, aby dostępne w ramach biura usługi były adekwatne do potrzeb rejestrowanej działalności.

Wirtualne Biuro: Dla kogo?

Wirtualne biuro to bardzo dobre rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie, które nie chcą rejestrować firmy w miejscu swojego zamieszania lub z różnych względów nie mogą tego zrobić. To także doskonała alternatywa dla firm świadczących usługi w terenie. Profesjonalnie prowadzone wirtualne biuro pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Jednocześnie oferuje przestrzeń, którą można wykorzystać na spotkania z klientami i kontrahentami. 

 

Jeśli specyfika pracy Twojej firmy nie wymaga posiadania stacjonarnej siedziby, wirtualne biuro to usługa, którą z pewnością warto rozważyć. Dodatkową korzyścią płynącą z posiadania biura wirtualnego jest ograniczenie do minimum niepożądanej korespondencji reklamowej wysyłanej bezpośrednio na adres biura. Korespondencja tego typu jest odfiltrowywana już na etapie wyjmowania ze skrzynki pocztowej. Jednocześnie wszelka korespondencja wymagająca potwierdzenia odbioru jest przyjmowana terminowo i natychmiastowo przekazywana do osoby decyzyjnej w firmie.

Wirtualne Biuro: Marki (Okolica Warszawy)

 

Wirtualne Biuro Toobeeco to usługa, w ramach której świadczymy szereg usług dodatkowych. Nasi Klienci zyskują adres w Markach pod Warszawą, obsługę korespondencji, przestrzeń konferencyjną oraz możliwość wykorzystania adresu w materiałach marketingowych. Możliwość wykorzystania adresu w materiałach marketingowych to jeden z czynników, który odróżnia nasze wirtualne biuro od innych usług tego typu dostępnych na rynku. Przedsiębiorcy często nie mają takiej możliwości lub jest to usługa dodatkowo płatna. 

 

Usługi wirtualnego biura kierujemy do przedsiębiorców z miejscowości takich, jak Marki i Zielonka. Z naszej oferty korzystają również firmy prowadzące swoją podstawową działalność na terenie miasta Warszawa. Jesteśmy korzystną alternatywą dla biur w Stolicy i jednocześnie oferujemy znacznie szerszy zakres usług niż większość z nich. 

 

Przedsiębiorców zainteresowanych rejestracją firmy pod adresem wirtualnego biura w Markach zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na wypadek pytań czy wątpliwości. 

Add your own content here. Click to edit.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.
 

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po uprzedniej konsultacji telefonicznej lub mailowej.

bottom of page