top of page
Notatniki i długopisy

O nas

Spółka Toobeeco jest rodzinną firmą działającą w Markach od 2010 roku. Specjalizuje się w usługach księgowych, kadrowo-płacowych, tworzeniu i przekształcaniu spółek oraz doradztwie jak również prowadzeniu wirtualnego biura.

To wynik połączenia zawodowych doświadczeń i wiedzy, popartych certyfikatem.

 

Naszą pracą jest dbanie o dostarczanie Państwu usług księgowych i doradczych na najwyższym poziomie. Nasz czas i umiejętności są po to, aby ułatwić Państwu założenie, prowadzenie i rozwój własnych firm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze służymy pomocą i radą.

 

Szczegóły dotyczące naszych usług znajdą Państwo w zakładce Usługi. Zapraszam do zapoznania się z nimi i współpracy. Prowadzimy obsługę również w języku angielskim.

 

 

 

                      Agnieszka  Klimowicz                                                 

                            Główna Księgowa Toobeeco sp. z o.o.

Management
IMG_8986.jpeg
Agnieszka Klimowicz, Główna Księgowa

agnieszka.klimowicz@toobeeco.com.pl

Konrad Klimowicz, Prezes Zarządu

konrad.klimowicz@toobeeco.com.pl

Założycielka i główna księgowa biura. Wspaniały mentor i dobry duch firmy. Dzięki jej wiedzy i profesjonalizmowi nawet najbardziej zawiłe zagadnienia księgowe okazują się być banalnie proste (o czym możecie się Państwo przekonać odwiedzając nasze biuro rachunkowe). Niegasnący uśmiech jest jej znakiem rozpoznawczym.  

Prezes Zarządu i Główny Informatyk firmy. Dzięki jego zaangażowaniu wszystkie sprzęty i aplikacje działają jak w szwajcarskim zegarku. Najlepszy człowiek od współpracy z wszelkiej maści urzędami. Dzięki jego "fluent English" prowadzimy również obsługę Spółek z kapitałem zagranicznym. 

Kadra Księgowa

Nasz zespół tworzą wykwalifikowane i doświadczone Księgowe, którym pomimo wielu lat w księgowości ciągle chce się pracować, uczyć i szukać najkorzystniejszych dla naszych Klientów rozwiązań. Ich kwalifikacje poparte są wykształceniem i certyfikatami MF.

 

Zawsze można liczyć na ich uśmiech, pomoc i zawodową dyskrecję.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj sie z nami.
 

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po uprzedniej konsultacji telefonicznej lub mailowej.

bottom of page