top of page

Toobeeco 

księgowość spółek.jpg

Księgowość Spółek: Od Rejestracji po Stałą Obsługę

Rejestracja spółek może być zadaniem trudnym, zwłaszcza z perspektywy przedsiębiorców, którzy nie mają wcześniejszych doświadczeń z zakładaniem spółki. Biuro Rachunkowe Toobeeco oferuje kompleksową obsługę w tym zakresie. Zapewniamy szybką i skuteczną rejestrację spółek prawa handlowego w Krajowym Rejestrze Sądowym w systemie S24. Równocześnie prowadzimy rejestrację spółek zakładanych metodą tradycyjną. Dzięki profesjonalnej pomocy zakładanie spółek przebiega w sposób niezwykle sprawny i wolny od najczęściej popełnianych błędów.

 

Nasi Klienci mogą liczyć na:

  • pomoc w wyborze najbardziej optymalnej opcji prowadzenia działalności gospodarczej, 

  • pomoc w sporządzaniu umów, 

  • rejestrację spółki w KRS, 

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich pozostałych formalności urzędowych, 

  • prowadzenie księgowości nowo powstałej spółki. 

 

Wysoki standard świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty oraz rekomendacje zadowolonych Klientów. 

Księgowość Spółek: Zakres Oferowanych Usług

Księgowość to nasza specjalność. Podejmujemy się obsługi księgowej podmiotów gospodarczych działających na zróżnicowaną skalę. Księgowość spółek w naszej ofercie obejmuje m.in.:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, 

  • usługi kadrowo-płacowe, 

  • doradztwo prawne i podatkowe, 

  • elektroniczny obieg dokumentów.

 

Księgowość spółki może być obsługiwana wewnętrznie (przez oddelegowanego pracownika) lub zewnętrznie (przez biuro rachunkowe). Outsourcing księgowości do duża oszczędność czasu i pieniędzy. Jako wykwalifikowani księgowi dysponujemy wiedzą i bogatym doświadczeniem, dzięki temu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Stale podnosimy kompetencje i zdobywamy nową wiedzę. Na bieżąco monitorujemy zmiany w prawie podatkowym i kadrowym, co pozwala na ich odpowiednio wczesne wdrażanie i uniknięcie dotkliwych konsekwencji działania spółki niezgodnie z prawem.

Zakładanie Spółki: Warszawa, Marki, Zielonka, Kobyłka i okolica

Siedzibą Biura Toobeeco są podwarszawskie Marki. Usługi związane z zakładaniem i rejestracją spółek prawa handlowego kierujemy do przedsiębiorców działających lokalnie i globalnie. Obsługujemy lokalizacje takie, jak Marki, Kobyłka i Zielonka, jednocześnie niezmiennie od lat pozostajemy alternatywą dla przedsiębiorców z miasta Warszawa. Cechuje nas wysoki standard świadczonych usług oraz możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi księgowej nowo powstałej spółki. Nasze wsparcie nie ogranicza się więc wyłącznie do działań, które można by określić jako zakładanie spółek. Wychodzimy z naszą ofertą znacznie dalej.

 

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Biurem Toobeeco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do Klienta, które przekłada się na elastyczność świadczonych usług i ich dostosowanie do rzeczywistych potrzeb spółki. 

Add your own content here. Click to edit.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.
 

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po uprzedniej konsultacji telefonicznej lub mailowej.

bottom of page