top of page

Toobeeco 

cit estoński.jpg

Radca prawny - Marki

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów prawniczych, którzy specjalizują się w obszarze prawa cywilnego oraz prawa upadłościowego. Nasza misja to świadczenie kompleksowych usług księgowych oraz prawnych, które pomogą naszym Klientom – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, którym doradzamy – skutecznie chronić i rozwijać swoje interesy.

Skupiamy się na Twoich potrzebach, dostarczając gotowe rozwiązania prawne przynoszące realne korzyści. Jesteśmy wsparciem  w najtrudniejszych momentach życia czy funkcjonowania przedsiębiorstw, pomagając tworzyć umowy cywilno-prawne, pisma procesowe i wiele innych dokumentów.

cit estoński.jpg

Radca prawny dla twojej firmy

Nasza kancelaria skupia się na obszarze prawa cywilnego, co oznacza, że jesteśmy niezawodnym partnerem przedsiębiorstw w sprawach związanych z umowami, spadkami, odszkodowaniami, prawami majątkowymi i wieloma innymi dziedzinami. Nasz radca prawny to ekspert, który zawsze jest gotów pomóc Ci w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych.

Możesz skorzystać z jego wsparcia doraźnie, jak również stale – wspieramy firmy w bieżących procesach, gwarantując im kompleksową, sprawną obsługę na różnych etapach działalności.

Pomoc radcy prawnego w sądzie – reprezentacja klientów

W sytuacjach, gdy konflikty przenoszą się na grunt sądowy, nasza kancelaria – bazując na swoim doświadczeniu – proponuje pomoc w przygotowywaniu pism procesowych, analizowaniu i interpretowaniu zapisów umów cywilno-prawnych i reprezentowaniu naszych Klientów przed sądami. Niezależnie od tego, czy jesteś powodem czy pozwanym podejmiemy wszelkie działania, aby osiągnąć najlepszy możliwy dla Ciebie wynik w krótkim czasie. Zajmujemy się różnymi sprawami, które wymagają interwencji sędziowskiej. To także wzbudzające trudne, często skrajne emocje zagadnienia związane z prawem upadłościowym.

Jeśli Twoja firma zmaga się z problemami finansowymi, nasi specjaliści w dziedzinie prawa upadłościowego są gotowi pomóc Ci w przejściu przez ten okres. Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu wniosków o upadłość, negocjacjach z wierzycielami i wielu innych kwestiach związanych z tym obszarem prawa.

Zapraszamy do współpracy – kompleksowe usługi księgowe i prawne

 

Wybierając nas na swojego partnera, możesz liczyć na kompleksową obsługę. Oprócz pomocy prawnej na wysokim poziomie, prowadzimy też biuro rachunkowe. Radca prawny i księgowy w jednym miejscu to opcja pełna korzyści – oszczędzasz przede wszystkim czas, a wszystkie Twoje sprawy są pod kontrolą ekspertów.  

Kancelaria Radcy Prawnego w Markach to miejsce, gdzie znajdziesz zaangażowanych specjalistów i uzyskasz wsparcie w sprawach prawnych o różnym stopniu skomplikowania.

Prawo gospodarcze

 

  • sporządzenie sprzeciwów od nakazów zapłaty,

  •  zastępstwo procesowe w sprawach gospodarczych, w tym z zakresu prawa budowlanego,

  • prowadzenie negocjacji ugodowych, zawieranie ugód sądowych i pozasądowych,

  •  postępowania polubowne w każdym zakresie,

  • sporządzanie pism procesowych i wezwań do zapłaty

  • sporządzanie pism i odwołań do US i ZUS

  •  tworzenie, przekształcanie i likwidacja spółek prawa handlowego

Add your own content here. Click to edit.

Prawo Cywilne

- sporządzanie umów cywilno-prawnych
- zastępstwo procesowe w sprawach spadkowych, o dział spadku, zniesienie współwłasności nieruchomości
- sprawy o ustalenie istnienia stosunku najmu po śmierci najemcy

Prawo upadłościowe

 

- konsultacje i doradztwo w zakresie prawa upadłościowego
- sporządzanie pism procesowych i zastępstwo procesowe w sprawach o ogłoszenie upadłości

Dane kontaktowe:

Radca prawny Małgorzata Kołbuk
telefon: 502 205 889
email: malgorzata@kancelariakolbuk.pl 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.
Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po uprzedniej konsultacji telefonicznej lub mailowej.
bottom of page